Kuler Blog Manager

Replika Telefonlar Hakkında

Posted by birebir_urunler in replika ürünler on Sep 04, 2016.

Herkese merhabalar... bu makalemizde sizlere replika cep telefonları hakkında bildiğimiz kadarını aktarmaya çalışacağız. Bildiğimiz gibi replika kelimesinin tam açılımı orjinal bir ürünün taklit edilmesidir. Replika demek orjinal ürünün birebir aynısı taklit edilecek demek değildir. Bazen bir ceo telefonun veya bir çantanın çok kötü taklitlerine yani replikalarına da raslayabiliriz. Aynı zamanda aynı çantanın veya cep telefonunun birebir aynısı olan replikalara da rastlayabiliriz.  Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle replika ürünler bir hayli düzeltildi. Her ne kadar orjinal ürün..

Read more...

Sar Değeri Öldürür mü?

Posted by birebir_urunler on Sep 04, 2016.

Öncelikle bilmemiz gereken bir şey var ki; hiç bir cep telefonu sizi öldüremez. Sar değeri yüksek olan elektorik cihazlar tabi ki insan saplığına zarar verebilir. Hatta uzmanlara göre bazı eletronik ürünlerin yaydığı radyasyondan dolayı sürekli kullanımlarda insanlar ciddi hastalıklar da geçirebilir. Fakat bu hiç bir zaman bir cep telefonu olmaz. Eski teknolojilerde cep telefonları maalesef ki sinyal güçünü sıralı aldıkları için çok fazla radyasyon yayıyorlardı. Normal şartlarda insan tenine temas edecek radyasyon değeri açısından 2W/kg avrupa birliğinin standartlarıdır. Amerika için ise bu..

Read more...

Hakkımızda

On yıldan uzun bir süredir size hizmet vermekten onur duyuyoruz. 

Birebirurunler.com ailesi olarak önceliğimiz müşteri güvenliği ve sağlam ürün gönderimi. Her zaman müşterilerimizin yanında ve malımızın arkasında durduğumuz için bulunduğumuz sektörde lider olarak ilerliyoruz. Sosyal medyada bizim takip ederek daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Bizimle İletişime Geçin

  • 0 850 302 93 94
  • 0 539 703 33 33
  • sanalavm28@gmail.com

Twitter

Facebook Sayfası

Bu Site Birebirurunler® Tarafından Yapılmıştır. Tüm HaklarıSaklıdır. ®

LiveZilla Live Chat Software